Cure

Cure


M&I'ers zijn toegewijde, eigenzinnige en gedreven professionals. Met ieder een eigen focus en expertise, maar een gezamenlijke passie voor het digitaal transformeren van de publieke sector. We steunen daarbij op ruim drie decennia ervaring in het vakkundig begeleiden van digitale transformatietrajecten en vraagstukken bij onze opdrachtgevers. We leveren een bijdrage in het hart van de samenleving en stoppen pas wanneer het gewenste resultaat is behaald en u écht verder kan. Naast de eigen adviseurs maakt M&I/Partners ook gebruik van een netwerk van associates. Dat netwerk bestaat uit meer dan 20 ervaren zelfstandige adviseurs en projectmanagers. Zij zijn zorgvuldig geselecteerd op basis van hun kennis, expertise en specialisme.

Maak kennis met de M&I’ers





Anne Marie Weggelaar

Associate
annemarie@weggelaar.com
06 29 01 02 83

Frank Alberse

Associate
frank.alberse@mxi.nl

Frans van Tilburg

Associate
frans.van.tilburg@mxi.nl
06 28 46 40 74
Lees mijn publicaties

Gert den Hertog

Associate
gert.den.hertog@mxi.nl

Herman de Smit

Associate
herman.de.smit@mxi.nl

Hindrik Wytzes

Associate
hindrik.wytzes@mxi.nl

Ingeborg Kan

Associate
ingeborg.kan@mxi.nl

Bekijk mijn cases

Jeroen van Ginneken

Associate
jeroen.van.ginneken@mxi.nl

Joren Roelofs

Senior adviseur
joren.roelofs@mxi.nl
06 10 28 81 00
Lees mijn publicaties

Jorne Grolleman

Associate
jorne.grolleman@mxi.nl

Lees mijn publicaties

Josephine Middelburg

Senior adviseur
josephine.middelburg@mxi.nl
06 53 79 75 08
Lees mijn publicaties

Kirsten Sparnaaij

Adviseur
kirsten.sparnaaij@mxi.nl
06 12 66 37 93
Lees mijn publicaties

Marit Wensink-Dijkstra

Adviseur
marit.wensink@mxi.nl
06 13 39 07 47

Martijn Roelofs

Senior adviseur
martijn.roelofs@mxi.nl
0649389899
Bekijk mijn cases

Nico Bruens

Associate
nico.bruens@mxi.nl

Patrick van Eekeren

Partner
patrick.van.eekeren@mxi.nl
030 2 270 502
Lees mijn publicaties

Pernette Gerla

Senior adviseur
pernette.gerla@mxi.nl
06 30 32 58 53
Lees mijn publicaties

Petra Gooskens

Senior adviseur
petra.gooskens@mxi.nl
0618133287
Lees mijn publicaties

Rene Verschoor

Associate
rene.verschoor@mxi.nl

Rob Buitenhuis

Associate
rob.buitenhuis@mxi.nl
06 53 18 48 87
Bekijk mijn cases

Rutger Leer

Principal adviseur
rutger.leer@mxi.nl
06 11 64 29 30
Lees mijn publicaties