Hoe is de implementatie van ECD’s in de afgelopen 10 jaar ontwikkeld van een ICT-aangelegenheid naar een samenwerking tussen diverse factoren in de zorgorganisatie? Hierover gingen we tijdens de podcast in gesprek metzorgprofessionals.
Lees verder
Ik ben een enthousiast en creatief persoon met een passie voor management en de gezondheidszorg. Mijn enthousiasme wordt vaak aanstekelijk genoemd; ik vind het leuk om mensen te motiveren en samen een mooi eindresultaat te bereiken. Ik heb veel interesses en energie en vind het leuk om me met verschillende (onderdelen van) projecten tegelijk bezig te houden. Als ik eenmaal ergens voor wil gaan, kan ik erg hard werken om mijn doel te bereiken.
Terug naar het overzicht
Mijn publicaties
Meer kennis opdoen09 juni 2026
Podcasts
02 maart 2026
Publicaties
Gemeenten investeerden de afgelopen jaren in privacy- en informatiebeveiligingsteams, maar volgens ons formatieonderzoek leidt de groei van formatie nauwelijks tot een hoger volwassenheidsniveau.
Lees verder