Op 30 november is het boek feestelijk gelanceerd tijdens een bijeenkomst bij M&I/Partners. ‘CIO 3.0 - Leiden met Digitale Transformatie’ van Karin Zwiggelaar en Antoon van Luxemburg. Het boek biedt handvatten voor eenieder die succes wil behalen in het digitale tijdperk. Het is een volledig herziene en geactualiseerde versie van het succesvolle boek ‘CIO 3.0 – Het verschil maken bij digitale transformatie’ uit 2016. Jos van Hillegersberg wetenschappelijk directeur van JADS.nl, tevens hoogleraar aan de UTwente, schreef het voorwoord van het boek.
Lees verderDigitaal leiderschap in de zorg is meer dan technologie alleen; het is een fundamentele verschuiving in denken en doen. Het vraagt van bestuurders een voorbeeldrol, waarbij zij niet alleen strategische keuzes maken, maar ook een cultuur bevorderen van experimenteren, leren en aanpassen. Tegelijkertijd moeten zij zorgen voor ethische kaders, waarbij de menselijke maat gewaarborgd blijft in een steeds digitalere wereld. In deze uitgave over Digitaal leiderschap nemen we u daarom mee in de laatste inzichten en ervaringen met digitaal leiderschap bij raden van toezicht, raden van bestuur en CIO’s.
Terug naar het overzicht
Maak kennis met
Gerelateerde publicaties
Wij organiseerden op woensdag 21 maart 2018 opnieuw de CIO-platformbijeenkomst. Ditmaal in het teken van Uitkomsttransparantie, Samen Beslissen en data- en artificial intelligence toepassingen om de kwaliteit van de zorg te verbeteren. Blik samen met ons terug op deze middag!
Lees verder