Mensen

Mensen


Onze adviseurs zijn toegewijde, eigenzinnige en vakgedreven professionals. Ze hebben ieder hun eigen focus en expertise maar delen een passie voor digitalisering van de publieke sector. We steunen daarbij op ruim drie decennia ervaring in het vakkundig begeleiden van digitale transformatietrajecten en vraagstukken bij onze opdrachtgevers. Ze leveren een bijdrage in het hart van de samenleving.

Naast de eigen adviseurs maakt M&I/Partners ook gebruik van een netwerk van associates. Dat netwerk bestaat uit meer dan 20 ervaren zelfstandige adviseurs en projectmanagers. Zij zijn zorgvuldig geselecteerd op basis van hun kennis, expertise en specialisme.

Ontmoet de M&I’ers

Alexander van Cappellen

Principal adviseur
alexander.van.cappellen@mxi.nl
06 50 44 05 42

André van Nijkerken

Principal adviseur
andre.van.nijkerken@mxi.nl
06 10 15 63 05
Lees mijn publicaties

Anne Marie Weggelaar

Associate
annemarie@weggelaar.com
06 - 29 01 02 83

Anne-Marie van der Herberg

HR-adviseur
annemarie.van.der.herberg@mxi.nl
030 2 270 500

Antoon van Luxemburg

Principal adviseur
antoon.van.luxemburg@mxi.nl
06 22 80 65 85
Lees mijn publicaties

Anton van der Gaag

Senior adviseur
anton.van.der.gaag@mxi.nl
06 22 94 05 58
Lees mijn publicaties

Arend de Jong

Principal adviseur
arend.de.jong@mxi.nl
06 53 54 82 54
Lees mijn publicaties

Arend Smit

Associate
arend.smit@mxi.nl

Arne Freriks

Senior adviseur
arne.freriks@mxi.nl
06 41 12 07 87

Aukje Houben

Adviseur
aukje.houben@mxi.nl
06 10 18 81 21

Barry Woudenberg

Senior adviseur
barry.woudenberg@mxi.nl
06 22 80 32 13
Lees mijn publicaties

Bart Bosch

Senior adviseur
bart.bosch@mxi.nl
06 51 29 48 96

Bart Groothuis

Principal adviseur
bart.groothuis@mxi.nl
06 53 80 13 13
Lees mijn publicaties

Bart Jan Schuit

Adviseur
bartjan.schuit@mxi.nl
06 10 58 46 09
Lees mijn publicaties

Bart Ververs

Associate
bart.ververs@mxi.nl

Bas aan de Wiel

Principal adviseur
bas.aan.de.wiel@mxi.nl
06 51 21 02 32
Lees mijn publicaties

Carlijn Gerritzen

Senior adviseur
carlijn.gerritzen@mxi.nl
06 39 42 73 03
Lees mijn publicaties

Casper Lagas

Associate
casper.lagas@mxi.nl

Debbie Breems - van der Hoorn

Adviseur
debbie.van.der.hoorn@mxi.nl
06 10 92 34 37
Lees mijn publicaties

Edwin Mooij

Associate
edwin.mooij@mxi.nl

Eelco Rommes

Senior adviseur
eelco.rommes@mxi.nl
06 53 30 39 72
Lees mijn publicaties

Erik Stel

Senior adviseur
erik.stel@mxi.nl
06 53 54 72 41
Lees mijn publicaties

Eveline Stevens

Adviseur
eveline.stevens@mxi.nl
06 25 41 00 95

Fabienne Eurlings

Principal adviseur
fabienne.eurlings@mxi.nl
06 10 92 75 70
Lees mijn publicaties

Frank Alberse

Associate
frank.alberse@mxi.nl

Frank Hendriksen

Principal adviseur
frank.hendriksen@mxi.nl
06 12 83 61 93
Lees mijn publicaties

Frank Legdeur

Associate
frank.legdeur@mxi.nl

Frank van der Valk

Senior adviseur
frank.van.der.valk@mxi.nl
06 53 96 90 18

Frans van Tilburg

Senior adviseur
frans.van.tilburg@mxi.nl
06 28 46 40 74

George Leih

Principal adviseur
george.leih@mxi.nl
06 20 24 64 25

Gerard Hensels

Principal adviseur
gerard.hensels@mxi.nl
06 21 10 06 06

Gerard van Zuilen

Senior adviseur
gerard.van.zuilen@mxi.nl
06 11 53 87 07

Gerrit Duits

Adviseur
gerrit.duits@mxi.nl
06 51 17 84 24

Gert den Hertog

Associate
gert.den.hertog@mxi.nl

Gert Florijn

Principal adviseur
gert.florijn@mxi.nl
06 10 44 34 17
Lees mijn publicaties

Harmen Lindeboom

Senior adviseur
harmen.lindeboom@mxi.nl
06 13 05 27 10
Lees mijn publicaties

Hayat Dinar

Management assistent
hayat.dinar@mxi.nl
030 2 270 503

Herman de Smit

Associate
herman.de.smit@mxi.nl

Idius Felix

Senior adviseur
idius.felix@mxi.nl
06 20 97 91 90
Lees mijn publicaties

Ies van Rij

Principal adviseur
ies.van.rij@mxi.nl
06 53 89 23 23
Lees mijn publicaties

Ilse Veltman

Secretaresse offertebureau
ilse.veltman@mxi.nl
030 2 270 500

Ingeborg Kan

Associate
ingeborg.kan@mxi.nl

Jan-Willem van Aalst

Associate
jan-willem.van.aalst@mxi.nl

Jolande Mulder

Financieel medewerker
jolande.mulder@mxi.nl
030 2 270 500

Joren Roelofs

Senior adviseur
joren.roelofs@mxi.nl
06 10 28 81 00
Lees mijn publicaties

Jeroen van Ginneken

Associate
jeroen.van.ginneken@mxi.nl

Jeroen van Oostrum

Principal adviseur
jeroen.van.oostrum@mxi.nl
06 18 63 83 43

Jorne Grolleman

Associate
jorne.grolleman@mxi.nl

Lees mijn publicaties

Jos Smits

Professional partner
jos.smits@mxi.nl
06 20 59 46 30
Lees mijn publicaties

Karin Zwiggelaar

Principal adviseur
karin.zwiggelaar@mxi.nl
06 51 54 01 54
Lees mijn publicaties

Karlijn van Doorn

Adviseur
karlijn.van.doorn@mxi.nl
06 51 54 53 61

Kelly Vizee

Management assistent
kelly.vizee@mxi.nl
030 2 270 500

Linda Duijzens

Adviseur
linda.duijzens@mxi.nl
06 34 59 87 00

Maria van Schaik

Senior adviseur
maria.van.schaik@mxi.nl
06 51 08 11 26
Lees mijn publicaties

Mariët van Dongen-Romme

Senior adviseur
mariet.van.dongen@mxi.nl
06 12 15 31 19

Marnix van Welie

Principal adviseur
marnix.van.welie@mxi.nl
06 46 39 20 77
Lees mijn publicaties

Martijn Filak

Adviseur
maritjn.filak@mxi.nl
06 41 20 13 35

Martijn Pittens

Senior adviseur
martijn.pittens@mxi.nl
06 20 26 14 15

Mathijs Winter

Adviseur
mathijs.winter@mxi.nl
06 34 22 26 11

Matthias Mieth

Senior adviseur
matthias.mieth@mxi.nl
06 46 27 40 54
Lees mijn publicaties

Matthijs Maat

Senior adviseur
matthijs.maat@mxi.nl
06 12 67 47 82
Lees mijn publicaties

Miranda de Gouw

Principal adviseur
miranda.de.gouw@mxi.nl
06 23 90 04 67
Lees mijn publicaties

Miriam de Best

Senior adviseur
miriam.de.best@mxi.nl
06 12 22 80 84
Lees mijn publicaties

Monique Morren

Bureaumanager
monique.morren@mxi.nl
030 2 270 500

Nico Bruens

Associate
nico.bruens@mxi.nl

Omko Huizenga

Adviseur
omko.huizenga@mxi.nl
06 11 42 90 07

Patrick Kilsdonk

Hoofd administratie
patrick.kilsdonk@mxi.nl
030 2 270 500

Patrick van Eekeren

Partner
patrick.van.eekeren@mxi.nl
030 2 270 502
Lees mijn publicaties

Patrizia Barberio

Offertebureau
patrizia.barberio@mxi.nl
030 2270 508

Paula Hoksbergen

Coördinator offertebureau
paula.hoksbergen@mxi.nl
030 2 270 500

Peter Ernest

Principal adviseur
peter.ernest@mxi.nl
06 20 97 91 90
Lees mijn publicaties

Pim Freriks

Adviseur
pim.freriks@mxi.nl
06 47 95 37 48

Ralph Wagter

Principal adviseur
ralph.wagter@mxi.nl
06 10 04 17 21
Lees mijn publicaties

Richard Sitters

Senior adviseur
richard.sitters@mxi.nl
06 30 71 84 19
Lees mijn publicaties

Rene Verschoor

Associate
rene.verschoor@mxi.nl

Rob Berentsen

Senior adviseur
rob.berentsen@mxi.nl
06 12 33 45 23
Lees mijn publicaties

Robert Veen

Senior adviseur
robert.veen@mxi.nl
06 42 75 60 24
Lees mijn publicaties

Rutger Nugteren

Senior adviseur
rutger.nugteren@mxi.nl

Sarah van der Giessen

Management assistent
sarah.van.der.giessen@mxi.nl
030 2 270 500

Simon Does

Principal adviseur
simon.does@mxi.nl
06 46 85 46 96

Ted Dicks

Principal adviseur
ted.dicks@mxi.nl
06 52 50 55 90
Lees mijn publicaties

Tineke Houwink

Adviseur
tineke.houwink@mxi.nl

Tobias van Oerle

Adviseur
tobias.van.oerle@mxi.nl
06 12 63 39 48

Urs Keller

Senior adviseur
urs.keller@mxi.nl
06 51 58 09 74
Lees mijn publicaties

Véronique Kruize

Senior adviseur
veronique.kruize@mxi.nl
06 12 66 37 93
Lees mijn publicaties

Veerle Leenders

Communicatie en marketing
veerle.leenders@mxi.nl
0622883158

Vincent Ruijter

Associate
vincent.ruijter@mxi.nl

Lees mijn publicaties

Wies van Haaren

Adviseur
wies.van.haaren@mxi.nl
06 51 83 62 11

Wijnand Heijnen

Principal adviseur
wijnand.heijnen@mxi.nl
06 52 77 75 20
Lees mijn publicaties

Ook deel uitmaken van ons team?



Heb je een passie voor ICT, informatiemanagement en digitale transformatie? Werk dan samen met ons aan een betere ICT en informatievoorziening bij de overheid en in de zorg.

Bekijk onze vacatures
M&I/Partners gebruikt cookies en verzamelt daarmee informatie over het gebruik van de website onder andere om deze te analyseren en te verbeteren. Door gebruik te maken van deze website, geeft u akkoord te zijn met het gebruik van cookies.
Sluit deze melding