Mensen

Mensen


Onze adviseurs zijn toegewijde, eigenzinnige en vakgedreven professionals. Ze hebben ieder hun eigen focus en expertise maar delen een passie voor digitalisering van de publieke sector. We steunen daarbij op ruim drie decennia ervaring in het vakkundig begeleiden van digitale transformatietrajecten en vraagstukken bij onze opdrachtgevers. Ze leveren een bijdrage in het hart van de samenleving.

Naast de eigen adviseurs maakt M&I/Partners ook gebruik van een netwerk van associates. Dat netwerk bestaat uit meer dan 20 ervaren zelfstandige adviseurs en projectmanagers. Zij zijn zorgvuldig geselecteerd op basis van hun kennis, expertise en specialisme.

Ontmoet de M&I’ers

Alexander van Cappellen

Principal adviseur
alexander.van.cappellen@mxi.nl
06 50 44 05 42

Anne Marie Weggelaar

Associate
annemarie@weggelaar.com
06 - 29 01 02 83

Anne-Marie van der Herberg

HR-adviseur
annemarie.van.der.herberg@mxi.nl
030 2 270 500

Arend Smit

Associate
arend.smit@mxi.nl

Arne Freriks

Senior adviseur
arne.freriks@mxi.nl
06 41 12 07 87
Bekijk mijn cases

Bart Jan Schuit

Adviseur
bartjan.schuit@mxi.nl
06 10 58 46 09
Lees mijn publicaties

Bart Ververs

Associate
bart.ververs@mxi.nl

Casper Lagas

Associate
casper.lagas@mxi.nl

Debbie Breems - van der Hoorn

Adviseur
debbie.van.der.hoorn@mxi.nl
06 10 92 34 37
Lees mijn publicaties

Edwin Mooij

Associate
edwin.mooij@mxi.nl

Eelco Rommes

Senior adviseur
eelco.rommes@mxi.nl
06 53 30 39 72
Lees mijn publicaties

Erik Stel

Senior adviseur
erik.stel@mxi.nl
06 53 54 72 41
Lees mijn publicaties

Eveline Stevens

Adviseur
eveline.stevens@mxi.nl
06 25 41 00 95

Frank Alberse

Associate
frank.alberse@mxi.nl

Bekijk mijn cases

Frank Legdeur

Associate
frank.legdeur@mxi.nl

Bekijk mijn cases

Frank van der Valk

Senior adviseur
frank.van.der.valk@mxi.nl
06 53 96 90 18
Bekijk mijn cases

Frans van Tilburg

Senior adviseur
frans.van.tilburg@mxi.nl
06 28 46 40 74
Lees mijn publicaties

George Leih

Principal adviseur
george.leih@mxi.nl
06 20 24 64 25
Lees mijn publicaties

Gerard Hensels

Principal adviseur
gerard.hensels@mxi.nl
06 21 10 06 06
Bekijk mijn cases

Gerard van Zuilen

Senior adviseur
gerard.van.zuilen@mxi.nl
06 11 53 87 07
Lees mijn publicaties

Gert den Hertog

Associate
gert.den.hertog@mxi.nl

Hayat Dinar

Management assistent
hayat.dinar@mxi.nl
030 2 270 503

Herman de Smit

Associate
herman.de.smit@mxi.nl

Ingeborg Kan

Associate
ingeborg.kan@mxi.nl

Bekijk mijn cases

Jan-Willem van Aalst

Associate
jan-willem.van.aalst@mxi.nl

Jolande Mulder

Financieel medewerker
jolande.mulder@mxi.nl
030 2 270 500

Joren Roelofs

Senior adviseur
joren.roelofs@mxi.nl
06 10 28 81 00
Lees mijn publicaties

Jeroen van Ginneken

Associate
jeroen.van.ginneken@mxi.nl

Jeroen van Oostrum

Principal adviseur
jeroen.van.oostrum@mxi.nl
06 18 63 83 43
Lees mijn publicaties

Josephine Middelburg

Adviseur
josephine.middelburg@mxi.nl
06 - 53 79 75 08

Karlijn van Doorn

Adviseur
karlijn.van.doorn@mxi.nl
06 51 54 53 61

Linda Duijzens

Adviseur
linda.duijzens@mxi.nl
06 34 59 87 00

Mariët van Dongen-Romme

Senior adviseur
mariet.van.dongen@mxi.nl
06 12 15 31 19

Martijn Filak

Adviseur
martijn.filak@mxi.nl
06 41 20 13 35

Martijn Pittens

Senior adviseur
martijn.pittens@mxi.nl
06 20 26 14 15
Bekijk mijn cases

Miriam de Best

Senior adviseur
miriam.de.best@mxi.nl
06 12 22 80 84
Lees mijn publicaties

Monique Morren

Bureaumanager
monique.morren@mxi.nl
030 2 270 500

Nico Bruens

Associate
nico.bruens@mxi.nl

Nienke Gooijer - Tiddens

Adviseur
nienke.gooijer@mxi.nl
06 13 98 76 62
Lees mijn publicaties

Patrick Kilsdonk

Hoofd administratie
patrick.kilsdonk@mxi.nl
030 2 270 500

Patrizia Barberio

Offertebureau
patrizia.barberio@mxi.nl
030 2270 508

Paula Hoksbergen

Coördinator offertebureau
paula.hoksbergen@mxi.nl
030 2 270 500

Rene Verschoor

Associate
rene.verschoor@mxi.nl

Rutger Nugteren

Senior adviseur
rutger.nugteren@mxi.nl
06 30 01 10 30
Lees mijn publicaties

Saco Bekius

Principal adviseur
saco.bekius@mxi.nl
06 - 25 06 84 57

Sarah van der Giessen

Management assistent
sarah.van.der.giessen@mxi.nl
030 2 270 500

Simon Does

Principal adviseur
simon.does@mxi.nl
06 46 85 46 96
Lees mijn publicaties

Tineke Houwink

Adviseur
tineke.houwink@mxi.nl

Veerle Leenders

Communicatie en marketing
veerle.leenders@mxi.nl
030 2 270 500

Tamara Morgenstern

Adviseur
tamara.morgenstern@mxi.nl
06 20 85 94 76

Kirsten Sparnaaij

Adviseur
kirsten.sparnaaij@mxi.nl
06 12 66 37 93

Tessa van Thiel

Adviseur
tessa.van.thiel@mxi.nl
06 44 07 19 24

Ook deel uitmaken van ons team?



Heb je een passie voor ICT, informatiemanagement en digitale transformatie? Werk dan samen met ons aan een betere ICT en informatievoorziening bij de overheid en in de zorg.

Bekijk onze vacatures