Zonder een helder einddoel starten met datagedreven werken leidt vaak tot gestrande pilots, hoge kosten of inzichten die niet bruikbaar zijn. Daarom is het soms beter om níet meteen met datagedreven werken te beginnen.
Lees verder
Van nature ben ik leergierig en gedisciplineerd. Ik geniet van afwisselende projecten en opdrachtgevers. Ik geloof dat een project optimaal werkt als iedereen aan boord is. Ik hecht waarde aan verbinding met alle lagen van een organisatie bij het project, zodat voor iedereen het belang en de aanpak duidelijk is. Ik pak uitdagende opdrachten met beide handen aan, maak me nieuwe onderwerpen snel eigen en ben niet bang om out-of-the-box te denken. Zo kom ik tot creatieve, praktische oplossingen met voldoende draagvlak.
Terug naar het overzicht
Mijn publicaties
Meer kennis opdoen31 maart 2026
Blogs
02 maart 2026
Publicaties
Gemeenten investeerden de afgelopen jaren in privacy- en informatiebeveiligingsteams, maar volgens ons formatieonderzoek leidt de groei van formatie nauwelijks tot een hoger volwassenheidsniveau.
Lees verder