ICT-management en -besturing

Wij helpen zorg- en overheidsorganisaties om hun ICT-voorzieningen continu beschikbaar, veilig en wendbaar te maken, met een ICT‑organisatie die ongestoord werken in de hele organisatie mogelijk maakt én gericht ruimte heeft voor vernieuwing en digitale innovatie.

ICT is bepalend voor het succes en bestaansrecht van organisaties en heeft een strategische positie op de agenda van bestuur en management gekregen. Om impactvol verschil te maken, gaan organisaties anders om met de ontwikkeling en sturing van ICT. Digitale dienstverlening, snelheid, wendbaarheid, innovatie en continuïteit zijn hierbij essentieel. M&I/Partners adviseert en begeleidt overheids- en zorginstellingen om de ICT-afdeling een bij de ambities passende dienstverlening te laten leveren, met een passende formatie, de juiste skills en de beschikbare ICT-resources effectief en efficiënt in te zetten.

Waar helpt ICT-management en -besturing de zorg en overheid vooruit

Toekomstbestendige IV/ICT-organisatie

Toekomstbestendige IV/ICT-organisatie

Wij helpen u bij het inrichten van uw IV/ICT-organisatie (functies, skills, formatie) waarbij de realisatie van digitale ambities en ICT-continuïteit zijn geborgd.

Flexibele inzet van ervaren IV/ICT-management

Flexibele inzet van ervaren IV/ICT-management

We vullen op interim basis CIO- en informatiemanagementrollen in wanneer u managementervaring en externe veranderkracht nodig heeft.

Effectieve ICT-besluitvorming

Effectieve ICT-besluitvorming

Wij helpen bij het inrichten en strategisch verankeren van de organisatiebrede ICT-governance. Wij kennen de besluitvormingscultuur in de overheid.

Wat is ICT-management en besturing voor ons?

Heliomare nieuwe inrichting ICT

Een organisatie die de afgelopen decennia flink was uitgebreid, maar die daar qua bedrijfsvoering onvoldoende op was ingericht. Dat trof Patricia Esveld aan, toen ze 2016 bestuursvoorzitter werd van Heliomare. De instelling was onvoldoende ingericht op de eisen van de nieuwe tijd en er werd teveel geld uitgegeven aan de ondersteunende diensten.

Lees verder
Gemeente Ede versterkt haar IV-organisatie om meer toegevoegde waarde met digitalisering te realiseren

Gemeente Ede wilde graag haar organisatie rondom informatievoorziening, automatisering en informatiebeheer versterken (hierna: IV-organisatie). Anouk Kramp heeft in de rol van projectleider de CIO van de gemeente gefaciliteerd om binnen vier maanden te komen tot een ontwerp voor herinrichting van de IV-organisatie. Doel was een transparante keten waarin informatiemanagement, informatiebeheer en automatisering beter samenwerken voor de gemeentelijke interne klanten.

Lees verder

Kennis

Lees verder
Lees verder
Lees verder
Lees verder
Lees verder
Lees verder
Lees verder

Training: NIS2 in de boardroom voor zorgbestuurders

De NIS2 stelt eisen richting zorgorganisaties op het gebied van informatiebeveiliging. Dat brengt o.a. een aantal grote veranderingen voor jou als zorgbestuurder teweeg, zoals bestuurlijke aansprakelijkheid en beschikken over voldoende kennis en vaardigheden. We helpen je op weg met de training NIS2 in de boardroom voor zorgbestuurders.

Meld je aan voor de training