Al 10 jaar brengen wij in kaart welke organisatie welk ECD gebruikt met marktinventarisaties. Daarom belichten we 10 technologische ECD-thema's met trends en ontwikkelingen van de afgelopen 10 jaar.
Lees verder
Door Zorg en ICT met elkaar te verbinden, help ik organisaties bij het verbeteren van zorg- en bedrijfsprocessen en begeleid ik de beweging naar verandering. Dankzij mijn ervaring in het primair proces en mijn rol als adviseur beweeg ik soepel tussen uitvoering en strategie en verbind ik beide werelden. Verandering zie ik als een kans om samen te bouwen aan oplossingen die werken in de praktijk, niet alleen op papier.
Mijn stijl is mensgericht, verbindend en energiek: ik zet in op eigenaarschap, samenwerking en ruimte om te experimenteren en te leren. Ik creëer een open omgeving waarin beweging ontstaat vanuit vertrouwen, betrokkenheid en nieuwsgierigheid. Met creativiteit, kaders en humor begeleid ik complexe veranderopgaven, implementatietrajecten en procesgerichte organisatieontwikkeling van ambitie tot resultaat. Altijd met als doel om samen te komen tot duurzame, waardevolle oplossingen die écht werken in de praktijk.
Terug naar het overzicht
Mijn publicaties
Meer kennis opdoenM&I/Partners voerde opnieuw de ECD-inventarisatie ouderenzorg en gehandicaptenzorg uit, met dit jaar extra aandacht voor AI en verschuivingen in het leverancierslandschap.
Lees verder