Organisaties in de publieke sector worstelen met het uitvoeren van Data Protection Impact Assessments (DPIA’s). Nog te vaak zijn organisaties zelf het wiel aan het uitvinden op privacygebied, terwijl er heel veel samenwerking mogelijk is. Tijd voor verandering!
Tijdens de DPIA Deep Dive Dag ontmoeten professionals uit onderwijs, overheid en zorg elkaar, wisselen kennis uit en delen ervaringen. We gaan in gesprek over onder andere:
- DPIA Governance: hoe zorg je dat DPIA’s integraal onderdeel worden van je (privacy-)organisatie?
- DPIA’s met AI: in hoeverre kan AI helpen met het uitvoeren van DPIA’s? Wat zijn de voor- en nadelen van de inzet van AI? Wat zijn de ervaringen bij organisaties in de maatschappelijke sector?
- De rol van de FG: hoe hou je als FG goed toezicht op de uitvoer van DPIA’s? Hoe ziet FG-advies eruit? Hoe betrokken kun en mag je zijn bij DPIA’s?
Voor wie?
Iedereen die betrokken is bij de uitvoering van DPIA’s binnen onderwijs, overheid en zorg, zoals (chief) privacy officers, Functionarissen Gegevensbescherming, CISO’s, juridisch adviseurs, kwaliteitsadviseurs en hun leidinggevenden.
Programma
12.30 – 13.00 Inloop met lunch
13.00 – 13:30 Key note: DPIA’s als essentieel middel voor de privacyvolwassen organisatie
13:30 – 16:30 Breakout-sessies [programma volgt]
15:30 - 16.00 Panel: wat zijn de grootste uitdagingen op het gebied van DPIA’s?
16.00 – 17.00 Netwerken & speeddate: vind je DPIA-date!
Naar het overzicht