Met één jaar, drie klussen en vier interne opdrachten achter de rug, doorliep ik een zeer leerzaam traject bij het Informatiebeveiliging & Privacy Traineeship van M&I/Partners. Gedurende deze periode deed ik niet alleen kennis op over de nieuwste technologieën en beste praktijken, maar verwierf ik ook waardevolle ervaringen die mij hebben gevormd tot een professional in dit boeiende vakgebied. Dit moment grijp ik aan om enkele hoogtepunten van mijn reis te bespreken en te delen wat ik onderweg heb geleerd.
Lees verderIn deze serie podcasts van M&I/Partners nemen Ralph Wagter en Tobias van Oerle u mee in de wereld van informatiebeveiliging en de nieuwe privacywetgeving, de AVG/GDPR. Aan de hand van hun ervaringen bij klanten in de zorg en overheid de afgelopen periode en voorbeelden uit de praktijk gaan zij met elkaar in gesprek over gegevensbescherming. Luister de eerste podcast.
Hoe kunnen wij u helpen?
In een wereld die digitaliseert bent u in toenemende mate afhankelijk van de gegevens die uw klanten of burgers u toevertrouwen. Heeft u vragen, opmerkingen of gaat u zelf graag een keer met ons in gesprek? Neem dan vooral contact op met Tobias.
Terug naar het overzicht
Gerelateerde publicaties
Al jaren roepen we collectief dat data het nieuwe goud is. Als we echt willen dat data het nieuwe goud wordt, moeten we het ook zo behandelen. Ga dus niet voor een zesje als het gaat om de bescherming van je data.
Lees verder