Gemeentes en intergemeentelijke organisaties lopen vaak achter met DPIA’s door beperkte kennis en expertise. Waarom zou samenwerken op dit gebied niet de oplossing zijn om deze privacytoetsen efficiënter uit te voeren?
Lees verderAVG - Mag dit? Hoe pak jij dit aan als FG? Welk proces doorloop jij? Wat mogen bedrijven nu eigenlijk nog wél met gegevens? Tobias van Oerle en Ralph Wagter nemen u mee in de stappen om te komen tot een antwoord.
AVG - Mag dat?
In een serie podcasts van M&I/Partners nemen Ralph Wagter en Tobias van Oerle u mee in de wereld van informatiebeveiliging en de nieuwe privacywetgeving, de AVG/GDPR. Aan de hand van hun ervaringen bij klanten in de zorg en overheid de afgelopen periode en voorbeelden uit de praktijk gaan zij met elkaar in gesprek over gegevensbescherming.
AVG - Kans of alleen een belemmering?
AVG - Een terugblik na 25 mei.
Hoe kunnen wij u helpen?
In een wereld die digitaliseert bent u in toenemende mate afhankelijk van de gegevens die uw klanten of burgers u toevertrouwen. Heeft u vragen, opmerkingen of gaat u zelf graag een keer met ons in gesprek? Neem dan vrijblijvend contact op met Tobias.
Terug naar het overzicht
Gerelateerde publicaties
Privacy in een organisatie draait om het centraal stellen van de belangen van betrokkenen, waarbij de privacy officer strategisch gepositioneerd moet zijn en compliance niet als doel maar als middel wordt gezien om daadwerkelijke waarde te creëren.
Lees verder