Rondetafelgesprek ziekenhuisbestuurders. Ziekenhuizen worden in toenemende mate ICT-organisaties. Hoe geef je die digitale transformatie vorm? En welk type leiderschap is hiervoor nodig? Dat waren de centrale vragen bij een rondetafelgesprek met bestuurders in de zorg.
Lees verderVoor de zomer organiseerden wij het minisymposium ‘Let’s talk about Blockchain’. Met ongeveer 30 van onze klanten in de zorg gingen wij in gesprek en stonden wij stil bij de essentie van Blockchain. Wat is het nu wel en wat niet? Aan welke concrete toepassingen in de zorg kunt u denken?
Toepassingsmogelijkheden blockchain
Tijdens deze bijeenkomst zijn de toepassingsmogelijkheden van Blockchain technologie aan de hand de Computable Award winnende ICT-project van het jaar 'Mijn Zorg Log' en de succesvolle blockchain toepassing 'Stadjerspas' van de Gemeente Groningen verkend. Samen met onze klanten hebben we de vertaalslag gemaakt naar mogelijke zorgtoepassingen in de praktijk van morgen en overmorgen.
Wilt u meer weten over de impact en meerwaarde van blockchain op uw organisatie of over de mogelijkheden en toepassingen? Neem dan contact op met Idius onze blockchain expert.
Meer kennis opdoen over blockchain
Bestanden
Terug naar het overzicht
Gerelateerde publicaties
Skipr - Het voorschrijven van medicijnen in ziekenhuizen lijkt eenvoudig te automatiseren. De praktijk wijst anders uit. De ICT is niet het probleem, dat zijn de mensen die met de systemen moeten werken.
Lees verder