M&I/Partners voerde opnieuw de ECD-inventarisatie uit in de jeugdhulp. De gegevens zijn dit jaar voor het eerst weergegeven in een interactief dashboard. Ontdek hoe de markt zich het afgelopen jaar heeft bewogen.
Lees verderWhat's beyond het ECD? Hoe ziet de zorg in Nederland er over vijf tot tien jaar uit? Kunnen we met behulp van innovaties en de nieuwe grensverleggende technologieën de kwaliteit en waarde van de zorg verder verhogen? Blik samen met ons terug op de zorginnovatiemiddag van M&I/Partners met bijdragen van M&I/Partners, Suzanne Leijendekker, Stichting Philadelphia Zorg en Tommie Niessen van Tommie in de zorg.
Terug naar het overzicht
Gerelateerde publicaties
02 oktober 2024
Marktinventarisaties
16 augustus 2016
Marktinventarisaties
Zorgvisie ICT - Er verandert veel in de markt voor het ECD. Waar de EPD-markt wordt gedomineerd door een paar softwareaanbieders, vindt bij het cliëntendossier juist een versnippering plaats.
Lees verder