Optimale ICT-uitbesteding begint bij een goede balans tussen zakelijkheid en vertrouwen. Daar hoort in veel gevallen een regisseur bij die deze balans bewaakt. In de praktijk blijkt dit lastig. George Leih vertelt over de valkuilen van outsourcing en over hoe het wél moet.
Lees verderEuropa leunt noodgedwongen op Amerikaanse cloudproviders om te morderniseren, maar verliest daarbij controle over data en privacy. Terwijl de Europese beleidsmakers streven naar digitale soevereiniteit, blijft de keuze voor alternatieven nog beperkt. Hoe kan de publieke sector vooruitgang boeken zonder in te leveren op privacy en soevereiniteit?
Lees hieronder het volledige artikel
Terug naar het overzicht
Gerelateerde publicaties
16 augustus 2019
Publicaties
04 maart 2025
Publicaties
In de race naar digitale transformatie is de cloud voor organisaties de sleutel tot innovatie en efficiëntie. Een ongecontroleerde overstap kan juist chaos veroorzaken: hogere kosten, beveiligingsrisico's, datasilo’s en inefficiënte processen. Hoe voorkom dit?
Lees verder