Bij ICT-dienstverleningscontracten zijn eisen, vaak in de vorm van een Programma van Eisen en Service Levels van groot belang. Maar hoe stel je deze het beste op?
Lees verderEuropa leunt noodgedwongen op Amerikaanse cloudproviders om te morderniseren, maar verliest daarbij controle over data en privacy. Terwijl de Europese beleidsmakers streven naar digitale soevereiniteit, blijft de keuze voor alternatieven nog beperkt. Hoe kan de publieke sector vooruitgang boeken zonder in te leveren op privacy en soevereiniteit?
Lees hieronder het volledige artikel
Terug naar het overzicht
Gerelateerde publicaties
05 oktober 2020
Blogs
27 februari 2019
Blogs
Organisaties besteden hun ICT steeds vaker uit. Optimale uitbesteding begint bij strakke regie. In de praktijk blijkt dit lastig. Veel ICT-regisseurs beschikken niet over de juiste competenties. Wij zien acht valkuilen voor ICT-regisseurs. Welke dat zijn en hoe het wel moet lees je hier!
Lees verder