Outsourcing is vandaag de dag een bekend begrip in de overheid en zorg. We lezen steeds vaker over een ICT-sourcingstrategie. Maar welke strategie kies je? Wij hebben vijf ICT-sourcingstrategieën met hun kenmerken gedefinieerd.
Lees verderEuropa leunt noodgedwongen op Amerikaanse cloudproviders om te morderniseren, maar verliest daarbij controle over data en privacy. Terwijl de Europese beleidsmakers streven naar digitale soevereiniteit, blijft de keuze voor alternatieven nog beperkt. Hoe kan de publieke sector vooruitgang boeken zonder in te leveren op privacy en soevereiniteit?
Lees hieronder het volledige artikel
Terug naar het overzicht
Gerelateerde publicaties
ICT-outsourcing zet door. Kwaliteit en continuïteit van de ICT-dienstverlening blijven het argument. SaaS is niet te stoppen. Eigen datacenters en eigen ICT-infrastructuur inclusief technisch beheer verdwijnen steeds meer. En de Eerstelijns Service Desk blijft in huis. Dit zijn de belangrijkste resultaten uit het tweejaarlijks onderzoek naar de stand van ICT-sourcing binnen de care-sector in Nederland.
Lees verder