Het afgelopen decennium is er sprake geweest van een fusiegolf in medische laboratoria. Een duidelijke reden voor die fusiegolf is de toegenomen druk op tarieven voor laboratoria vanuit zorgverzekeraars, maar ook van zorginstellingen die laboratoriumwerk aanbesteden of in concurrentie inkopen.
Lees verder
09 juni 2015
Uit het onderzoek en diverse casussen, waarin cliënten interacteren met bijvoorbeeld Zora en Paro, blijkt dat de cliënten actiever worden, meer zelfredzaam zijn en daarmee meer regie en autonomie verkrijgen.
Gerelateerde publicaties
12 januari 2018
Publicaties
22 april 2016
Publicaties
Zorgvisie ICT - Een recente studie toont aan dat beeldmanagement, na IT-investeringen in infrastructuur en het EPD/ZIS, de grootste hap neemt uit het ziekenhuis-ICT-budget. Keuzes over het Radiologie PACS, PACS II en wel of niet Vendor Neutral Archive zijn steeds meer een CIO aangelegenheid. De noodzaak groeit om een ziekenhuisbrede beeldmanagementstrategie te hanteren.
Lees verder