In vijf jaar is het aanbod van Laboratorium Informatiesystemen sterk gedaald. MIPS domineert de markt en wordt bij fusies vaak gekozen om op verder te bouwen. Binnen de markt moeten Philips en Technidata plaats maken voor spelers als Bodegro. Laboratoria worden groter, kennen meer locaties, disciplines en werkbedrijven.
Lees verder
09 juni 2015
Uit het onderzoek en diverse casussen, waarin cliënten interacteren met bijvoorbeeld Zora en Paro, blijkt dat de cliënten actiever worden, meer zelfredzaam zijn en daarmee meer regie en autonomie verkrijgen.
Gerelateerde publicaties
29 maart 2019
Publicaties
15 januari 2025
Blogs
In december 2021 publiceerden we voor het eerst een meerjarenanalyse over ICT-kosten in kleinere ziekenhuizen. Nu, drie jaar later, zijn de uitdagingen op het gebied van ICT-kosten voor deze ziekenhuizen nog groter geworden, mede door de kosteneffecten van de COVID-19 pandemie en inflatie.
Lees verder