Ziekenhuizen verzamelen een schat aan gegevens. De basis voor Business Intelligence is op orde, maar al die data worden onvoldoende benut.
Lees verderAntoon van Luxemburg ging in gesprek met Marije Brugman, CIO bij zorginstelling Laurens, Teus Kappen, anesthesioloog en CSIO in het UMC Utrecht en Suzanne Kruizinga, bestuurder bij het Wilhelmina ziekenhuis Assen over doorpakken op digitale innovatie. Zorginstellingen moesten onder grote tijdsdruk innoveren om zowel de coronazorg als de reguliere zorg te leveren. Zo werden bijvoorbeeld beeldbellen, apps als Beter Dichtbij en de Coronachecker in korte tijd opgeschaald. Hoe gaan we deze innovaties borgen? Op welke digitale toepassingen moeten we doorpakken welke vragen nog om een versnelling? Niet terug vallen in oude patronen vraagt samenwerking, visie en leiderschap. Maar is dat voldoende?
Terugblik - Doorpakken op digitale innovatie
Terug naar het overzicht
Gerelateerde publicaties
Bekijk onze praatplaten over elementen die bij kunnen dragen aan een informatievoorziening die voorziet in de veranderende behoeftes in een veranderend zorglandschap. Graag gaan wij met u in gesprek over de toekomst van de zorg in Nederland.
Lees verder