De coronacrisis zorgt voor een enorme versnelling op de inzet van digitale middelen en technologiën door ziekenhuizen. Welke technologie ook wordt gekozen, de grootste uitdaging blijft het komen tot uniformering van werkafspraken en aansluiting van de oplossing op de bestaande werkprocessen. Uit een onderzoek en verschillende gesprekken met CIO’s in ziekenhuizen geven we drie concrete tips voor succesvolle implementatie.
Lees verderZorgvisie ICT - Moeten applicaties wel of niet onafhankelijk zijn van de onderliggende database? Bart Groothuis, principal adviseur bij M&I/Partners, en Jurrie Zaat, directeur van Orcado, zetten de voor- en nadelen van databaseonafhankelijkheid naast elkaar.
Lees hier het hele uitgelichte artikel van Bart Groothuis en Jurrie Zaat in Zorgvisie ICT:
Bestanden
Terug naar het overzicht
Gerelateerde publicaties
04 juni 2020
Publicaties
30 april 2015
Blogs
We willen het beste uit onszelf en onze collega’s halen. Zelfinzicht, daar begint het allemaal mee. Een interessante tool in dat kader is Lumina.
Lees verder