Ziekenhuizen sluiten poliklinieken en spoedposten. Luchthavens kampen met enorme vertragingen. Streekvervoer in verschillende provincies rijdt niet omdat het contact met de alarmcentrale is verbroken. Veiligheidsregio’s zijn in rep en roer. Het hele betalingsverkeer in Australië ligt plat. En dat is slechts een greep uit de gevolgen van de CrowdStrike-storing van medio juli. Een korte storing, gelukkig, maar de financiële gevolgen waren enorm.
Lees verderZorgvisie ICT - Moeten applicaties wel of niet onafhankelijk zijn van de onderliggende database? Bart Groothuis, principal adviseur bij M&I/Partners, en Jurrie Zaat, directeur van Orcado, zetten de voor- en nadelen van databaseonafhankelijkheid naast elkaar.
Lees hier het hele uitgelichte artikel van Bart Groothuis en Jurrie Zaat in Zorgvisie ICT:
Bestanden
Terug naar het overzicht
Gerelateerde publicaties
21 oktober 2024
Blogs
17 mei 2016
Blogs
ICT ontwikkelt zich naar een functie die het succes of falen van de organisatie bepaalt. Sterker nog, ICT wordt leidend bij de inrichting van de organisatie. Deze ontwikkeling kent drie fasen.
Lees verder