Zorgorganisaties zetten stappen naar datagedreven werken. Door het ruime aanbod aan tools en leveranciers is een keuze niet vanzelfsprekend. Om een passende keuze te maken hebben wij geïnventariseerd welke BI-tools worden gebruikt in de gehandicapten- en ouderenzorg.
Lees verderZorgorganisaties stellen zich geregeld de vraag of de organisatie van de informatievoorziening nog passend is bij de behoeften vanuit de organisatie. Vanuit onze adviespraktijk zien we dat veel discussies hierover zich binnen organisaties herhalen én over organisaties heen vergelijkbaar zijn.
Jeroen van Oostrum en Pien Nijpjes hebben hun kennis gebundeld in een whitepaper en beschrijven deze algemeen geldende principes en trends. Aan de hand hiervan kunnen organisaties de informatievoorziening zodanig inrichten dat dashboards, analytics en data science toepassingen laagdrempelig hun weg naar de praktijk vinden.
In deze whitepaper worden de verschillende verschijningsvormen van Data Intelligence aangestipt én duidelijk gemaakt dat dit binnen het domein van Data Intelligence multidisciplinair georganiseerd dient te worden én hoe. Alleen samen met een sterk Data Intelligence team bent u klaar voor de toekomst.
Download de whitepaper: Uw Data Intelligence organisatie
Terug naar het overzicht
Maak kennis met
Gerelateerde publicaties
Wat is de impact van de AI Act binnen de zorg en overheid, en welke stappen kunnen organisaties zetten om aan de AI Act te voldoen? We voerden het gesprek.
Lees verder