Zorgvisie ICT - Er verandert veel in de markt voor het ECD. Waar de EPD-markt wordt gedomineerd door een paar softwareaanbieders, vindt bij het cliëntendossier juist een versnippering plaats.
Lees verderOok dit jaar heeft M&I/Partners de ECD-inventarisatie uitgevoerd in de ouderenzorg en gehandicaptenzorg. Ontdek de stijgers, dalers en verschuivingen.
Bekijk de ECD-inventarisatie 2022
Bestanden
Terug naar het overzicht
Gerelateerde publicaties
16 augustus 2016
Marktinventarisaties
01 april 2021
Podcasts
Digitaal contact met cliënten. We zijn er vorig jaar massaal gebruik van gaan maken. Maar hoe reageren cliënten daarop? En hoe is dat voor medewerkers, familie en mantelzorgers? Wat kunnen we leren van Digicontact, die al jaren geleden is gestart met digitaal contact tussen begeleiders en cliënten? Fabienne Eurlings gaat in gesprek met Sabine de Rooij (begeleider DigiContact van Stichting Philadelphia Zorg) en Wil Fred Mutsaerts (cliëntenraad SWZ en mantelzorger/familie).
Lees verder