M&I/Partners ging met de leveranciers Adapcare, Avinty, Ecare, Gerimedica, Lable Care, Nedap Healthcare, PinkRoccade Care, SDB Groep en Tenzinger aan de hand van stellingen het debat met elkaar aan. Is het PGO de belofte van de toekomst? Welke rol gaat data spelen in het hart van de zorg? Kan het ECD iets betekenen in het opvangen van het medewerkerstekort? Is een zorgprofessional meer geholpen met een gestandaardiseerd ECD of met maatwerk? En zijn er op dit moment niet teveel ECD-leveranciers op de markt om voldoende innovatiekracht te kunnen realiseren?
Lees verderOok dit jaar heeft M&I/Partners de ECD-inventarisatie uitgevoerd in de ouderenzorg en gehandicaptenzorg. Ontdek de stijgers, dalers en verschuivingen.
Bekijk de ECD-inventarisatie 2022
Bestanden
Terug naar het overzicht
Gerelateerde publicaties
16 december 2021
Video
24 november 2016
Blogs
Het zijn werelden die nog altijd sterk van elkaar verschillen: die van de zorg en van de ICT. Als verbindende schakel tussen die twee word ik daar in mijn werk bijna elke dag weer door verrast.
Lees verder