Ook dit jaar heeft M&I/Partners de ECD-inventarisatie uitgevoerd binnen de Jeugdhulp. Afgelopen jaar heeft er binnen de top 25 één wijziging in het ECD plaatsgevonden. Eén organisatie is overgestapt van Avinty (Care 4) naar Tenzinger (Medicore). De volledige inventarisatie is als bijlage toegevoegd.
Lees verderOok dit jaar heeft M&I/Partners de ECD-inventarisatie uitgevoerd in de ouderenzorg en gehandicaptenzorg. Ontdek de stijgers, dalers en verschuivingen.
Bekijk de ECD-inventarisatie 2022
Bestanden
Terug naar het overzicht
Gerelateerde publicaties
28 september 2023
Marktinventarisaties
01 maart 2017
Publicaties
Zorgvisie ICT - Een persoonlijk gezondheidsdossier ondersteunt mensen om de regie te nemen over hun eigen gezondheid en over de geboden zorg. Wanneer een zorgaanbieder besluit een pgd aan te bieden aan zijn cliënten, zal hij daarvoor strategische afwegingen maken. De strategische keuze is vervolgens bepalend voor de manier waarop een pgd wordt ingezet.
Lees verder