Zorgorganisaties stellen zich geregeld de vraag of de organisatie van de informatievoorziening nog passend is bij de behoeften vanuit de organisatie. Vanuit onze adviespraktijk zien we dat veel discussies hierover zich binnen organisaties herhalen én over organisaties heen vergelijkbaar zijn. Jeroen van Oostrum en Pien Nijpjes hebben hun kennis gebundeld in een whitepaper en beschrijven deze algemeen geldende principes en trends.
Lees verderAI wordt bij 89% van de ziekenhuizen ingezet, er zijn meer ziekenhuizen met AI-beleid en het aantal ziekenhuizen met kleinschalige AI-implementaties is verdubbeld. Dit blijkt uit het jaarlijks onderzoek van M&I/Partners naar de stand van AI bij Nederlandse ziekenhuizen uitgevoerd onder 32 CIO’s en CMIO’s van 28 ziekenhuizen.
Ontdek de resultaten van het jaarlijks AI-onderzoek van M&I/Partners
Terug naar het overzicht
Maak kennis met
Gerelateerde publicaties
10 september 2021
Publicaties
05 september 2022
Publicaties
Het enthousiasme over de mogelijkheden van Artifical Intelligence in de zorg geeft veel zorgorganisaties de ruimte te experimenteren. Maar om een ontwikkeld AI-model te implementeren en veilig te blijven gebruiken moet er nog veel gebeuren.
Lees verder