Ook dit jaar heeft M&I/Partners de ECD-inventarisatie uitgevoerd in de gehandicaptenzorg en ouderenzorg. Ontdek de stijgers, dalers en verschuivingen.
Lees verderDe wereld van elektronische cliëntendossiers (ECD) is voortdurend in beweging. Al tien jaar lang brengen wij met zorgvuldige inventarisaties in kaart welke zorgorganisatie welk ECD gebruikt. Deze jarenlange ervaring stelt ons in staat om niet alleen een overzicht te geven van het huidige landschap, maar ook om de trends en ontwikkelingen te duiden die dit landschap vormgeven.
We zijn trots op deze unieke kennisbasis, opgebouwd samen met zorgorganisaties en de ECD-leveranciers. Vanuit deze ervaring presenteren we tien thema’s waarin we de trends en ontwikkelingen van de afgelopen tien jaar schetsen. Elk thema belicht een belangrijk aspect van de technologische ontwikkelingen, de veranderingen in het gebruik en de functionaliteit van het ECD, maar ook in het ECD-landschap van leveranciers met hun oplossingen.
In de komende maanden zullen we elk thema afzonderlijk uitwerken en delen. Op deze manier delen we graag de opgedane kennis met jullie om een mooi fundament te bieden voor toekomstige ontwikkelingen!

Terug naar het overzicht
Gerelateerde publicaties
Uitgesproken Mirjam Verheijen #1
Begin gewoon, kies de bestaande routes die cliënten en zorgmedewerkers hebben gekozen om te digitaliseren en houd het simpel. Als je alles wilt, dan krijg je in de praktijk vaak niets. En als we het zo doen, wordt het ook leuk, niet onbelangrijk!