Care

Care


M&I'ers zijn toegewijde, eigenzinnige en gedreven professionals. Met ieder een eigen focus en expertise, maar een gezamenlijke passie voor het digitaal transformeren van de publieke sector. We steunen daarbij op ruim drie decennia ervaring in het vakkundig begeleiden van digitale transformatietrajecten en vraagstukken bij onze opdrachtgevers. We leveren een bijdrage in het hart van de samenleving en stoppen pas wanneer het gewenste resultaat is behaald en u écht verder kan. Naast de eigen adviseurs maakt M&I/Partners ook gebruik van een netwerk van associates. Dat netwerk bestaat uit meer dan 20 ervaren zelfstandige adviseurs en projectmanagers. Zij zijn zorgvuldig geselecteerd op basis van hun kennis, expertise en specialisme.

Maak kennis met de M&I’ers





Frans van Tilburg

Associate
frans.van.tilburg@mxi.nl
06 28 46 40 74
Lees mijn publicaties

Hindrik Wytzes

Associate
hindrik.wytzes@mxi.nl

Josephine Middelburg

Senior adviseur
josephine.middelburg@mxi.nl
06 53 79 75 08
Lees mijn publicaties

Mariët van Dongen-Romme

Senior adviseur
mariet.van.dongen@mxi.nl
06 12 15 31 19
Lees mijn publicaties

Marina Pol

Senior adviseur
marina.pol@mxi.nl
06 -4 89 61 04
Lees mijn publicaties

Marjolein Drent

Adviseur
marjolein.drent@mxi.nl
06 82 3363 50

Robin Visser

Adviseur
robin.visser@mxi.nl
06 13 11 94 68

Santje Geuze

Adviseur
santje.geuze@mxi.nl
06 13 54 88 56