Lokale overheid

Lokale overheid


M&I'ers zijn toegewijde, eigenzinnige en gedreven professionals. Met ieder een eigen focus en expertise, maar een gezamenlijke passie voor het digitaal transformeren van de publieke sector. We steunen daarbij op ruim drie decennia ervaring in het vakkundig begeleiden van digitale transformatietrajecten en vraagstukken bij onze opdrachtgevers. We leveren een bijdrage in het hart van de samenleving en stoppen pas wanneer het gewenste resultaat is behaald en u écht verder kan. Naast de eigen adviseurs maakt M&I/Partners ook gebruik van een netwerk van associates. Dat netwerk bestaat uit meer dan 20 ervaren zelfstandige adviseurs en projectmanagers. Zij zijn zorgvuldig geselecteerd op basis van hun kennis, expertise en specialisme.

Maak kennis met de M&I’ers





Bas Ros

Adviseur
bas.ros@mxi.nl
06 40 77 26 18

Bart Ververs

Associate
bart.ververs@mxi.nl

Gerco Buijk-Dijkstra

Senior adviseur
gerco.buijk@mxi.nl
06 40 63 94 00
Lees mijn publicaties

Guido Buitendijk

Senior adviseur
guido.buitendijk@mxi.nl
06 82 47 40 75

Hindrik Wytzes

Associate
hindrik.wytzes@mxi.nl

Martijn Pittens

Senior adviseur
martijn.pittens@mxi.nl
06 20 26 14 15
Bekijk mijn cases

Pim Freriks

Senior adviseur
pim.freriks@mxi.nl
06 47 95 37 48
Lees mijn publicaties

Saco Bekius

Principal adviseur
saco.bekius@mxi.nl
06 25 06 84 57
Lees mijn publicaties

Ted Dicks

Principal adviseur
ted.dicks@mxi.nl
06 52 50 55 90
Lees mijn publicaties