EPD-inventarisatie revalidatiesector 2024


M&I/Partners heeft een inventarisatie gemaakt van het huidige EPD gebruik in de revalidatiesector inclusief de reeds bekende verschuivingen. Een verschuiving betekent dat de organisatie voornemens heeft om een nieuw EPD te gaan implementeren of juist al bezig is met het implementatietraject.

Bekijk hieronder de EPD-inventarisatie van de revalidatiesector in 2024 



Terug naar het overzicht

Gerelateerde publicaties

Duurzame digitale transitie en transformatie in de zorg gaat niet vanzelf. Wij zijn er soms goed in om technologische vernieuwingen door te voeren zonder de bijbehorende veranderingen in het zorgproces. Automatisering met alle kosten die daarmee gepaard gaan, maar dan zonder de efficiencyopbrengsten.

Lees verder

Het optimaal gebruiken van het EPD blijkt in de praktijk nog niet zo eenvoudig. Matthias Mieth gaat in gesprek met Jacco Weststrate (CIO) en Heike Noordzij (CMIO en internist-hematoloog, oncoloog), in het van Weel Bethesda ziekenhuis (Dirksland) over het optimaliseren van het EPD.

Lees verder