Mensen

Mensen


M&I'ers zijn toegewijde, eigenzinnige en gedreven professionals. Met ieder een eigen focus en expertise, maar een gezamenlijke passie voor het digitaal transformeren van de publieke sector. We steunen daarbij op ruim drie decennia ervaring in het vakkundig begeleiden van digitale transformatietrajecten en vraagstukken bij onze opdrachtgevers. We leveren een bijdrage in het hart van de samenleving en stoppen pas wanneer het gewenste resultaat is behaald en u écht verder kan. Naast de eigen adviseurs maakt M&I/Partners ook gebruik van een netwerk van associates. Dat netwerk bestaat uit meer dan 20 ervaren zelfstandige adviseurs en projectmanagers. Zij zijn zorgvuldig geselecteerd op basis van hun kennis, expertise en specialisme.

Maak kennis met de M&I’ers





Anne-Marie van der Herberg

HR-adviseur
annemarie.van.der.herberg@mxi.nl
030 2 270 500

Anne Marie Weggelaar

Associate
annemarie@weggelaar.com
06 29 01 02 83

Arend Smit

Associate
arend.smit@mxi.nl

Bas Ros

Adviseur
bas.ros@mxi.nl
06 40 77 26 18

Bart Ververs

Associate
bart.ververs@mxi.nl

Edwin Mooij

Associate
edwin.mooij@mxi.nl

Erik Stel

Senior adviseur
erik.stel@mxi.nl
06 53 54 72 41
Lees mijn publicaties

Frank Alberse

Associate
frank.alberse@mxi.nl

Frank Legdeur

Associate
frank.legdeur@mxi.nl

Frans van Tilburg

Associate
frans.van.tilburg@mxi.nl
06 28 46 40 74
Lees mijn publicaties

George Leih

Principal adviseur
george.leih@mxi.nl
06 20 24 64 25
Lees mijn publicaties

Gerco Buijk-Dijkstra

Senior adviseur
gerco.buijk@mxi.nl
06 40 63 94 00

Gert den Hertog

Associate
gert.den.hertog@mxi.nl

Guido Buitendijk

Senior adviseur
guido.buitendijk@mxi.nl
06 82 47 40 75

Hanne Velthuis

Senior adviseur
hanne.velthuis@mxi.nl
06 24 85 87 10

Herman de Smit

Associate
herman.de.smit@mxi.nl

Hindrik Wytzes

Associate
hindrik.wytzes@mxi.nl

Inèz Sikkel

Trainee
inez.sikkel@mxi.nl
06 82 48 19 85

Ingeborg Kan

Associate
ingeborg.kan@mxi.nl

Bekijk mijn cases

Jeroen van Ginneken

Associate
jeroen.van.ginneken@mxi.nl

Jeske Colenbrander

Management assistent
jeske.colenbrander@mxi.nl
030 2 270 500

Jessica Teunissen

Senior adviseur
jessica.teunissen@mxi.nl
06 22 80 32 13

Joep van der Spoel

Adviseur
joep.van.der.spoel@mxi.nl
06 11 42 90 07
Lees mijn publicaties

Jolande Mulder

Financieel medewerker
jolande.mulder@mxi.nl
030 2 270 500

Joren Roelofs

Senior adviseur
joren.roelofs@mxi.nl
06 10 28 81 00
Lees mijn publicaties

Josephine Middelburg

Senior adviseur
josephine.middelburg@mxi.nl
06 53 79 75 08
Lees mijn publicaties

Karsten Haagoort

Senior adviseur
karsten.haagoort@mxi.nl
06 22 94 05 58

Kérènsa van Eijk

Management assistent
kerensa.van.eijk@mxi.nl
030 2 270 500

Kirsten Sparnaaij

Adviseur
kirsten.sparnaaij@mxi.nl
06 12 66 37 93
Lees mijn publicaties

Maikel Dijkstra

Junior adviseur
maikel.dijkstra@mxi.nl
06 58 88 25 90

Marco Ebbers

Principal adviseur
marco.ebbers@mxi.nl
06 29 52 74 92
Bekijk mijn cases

Mariët van Dongen-Romme

Senior adviseur
mariet.van.dongen@mxi.nl
06 12 15 31 19
Lees mijn publicaties

Marina Pol

Senior adviseur
marina.pol@mxi.nl
06 -4 89 61 04
Lees mijn publicaties

Marit Wensink-Dijkstra

Adviseur
marit.wensink@mxi.nl
06 13 39 07 47
Lees mijn publicaties

Marjolein Drent

Adviseur
marjolein.drent@mxi.nl
06 82 3363 50

Mark van Elswijk

Principal adviseur
mark.van.elswijk@mxi.nl
06 48 58 51 19

Martijn Pittens

Senior adviseur
martijn.pittens@mxi.nl
06 20 26 14 15
Bekijk mijn cases

Martijn Roelofs

Senior adviseur
martijn.roelofs@mxi.nl
0649389899
Bekijk mijn cases

Mascha Kuijntjes

Offertebureau
mascha.kuijntjes@mxi.nl
030 2 270 500

Monique Morren

Bureaumanager
monique.morren@mxi.nl
030 2 270 500

Nico Bruens

Associate
nico.bruens@mxi.nl

Patrick Kilsdonk

Hoofd administratie
patrick.kilsdonk@mxi.nl
030 2 270 500

Patrick van Eekeren

Partner
patrick.van.eekeren@mxi.nl
030 2 270 502
Lees mijn publicaties

Pernette Gerla

Senior adviseur
pernette.gerla@mxi.nl
06 30 32 58 53
Lees mijn publicaties

Petra Gooskens

Senior adviseur
petra.gooskens@mxi.nl
0618133287
Lees mijn publicaties

Pim Freriks

Senior adviseur
pim.freriks@mxi.nl
06 47 95 37 48
Lees mijn publicaties

Rene Verschoor

Associate
rene.verschoor@mxi.nl

Robbert Eckhardt

Adviseur
robbert.eckhardt@mxi.nl

Rob Buitenhuis

Associate
rob.buitenhuis@mxi.nl
06 53 18 48 87
Bekijk mijn cases

Robin Visser

Adviseur
robin.visser@mxi.nl
06 13 11 94 68

Rutger Leer

Principal adviseur
rutger.leer@mxi.nl
06 11 64 29 30
Lees mijn publicaties

Saco Bekius

Principal adviseur
saco.bekius@mxi.nl
06 25 06 84 57
Lees mijn publicaties

Santje Geuze

Adviseur
santje.geuze@mxi.nl
06 13 54 88 56

Saskia Meijer

Principal adviseur
saskia.meijer@mxi.nl
06 13 28 12 13

Saskia Soesbergen

Management assistent
saskia.soesbergen@mxi.nl
030 2 270 500

Tessa van Thiel

Adviseur
tessa.van.thiel@mxi.nl
06 44 07 19 24

Ted Dicks

Principal adviseur
ted.dicks@mxi.nl
06 52 50 55 90
Lees mijn publicaties

Ursula van Korlaar

Management assistent
ursula.van.korlaar@mxi.nl
030 2 270 500

Veerle Leenders

Communicatieadviseur
veerle.leenders@mxi.nl
030 2 270 500

Victor Meerloo

Senior adviseur
victor.meerloo@mxi.nl
06 82 36 28 93

Willeke Wallet

Adviseur
willeke.wallet@mxi.nl
030 2 270 500

Winnie de Bruyn

Adviseur
winnie.de.bruyn@mxi.nl
06 30 48 43 22