Digitale strategie en transformatie

Digitale strategie en transformatie


Onze adviseurs van M&I/Partners zijn niet zomaar adviseurs. Het zijn toegewijde, eigenzinnige en vakgedreven professionals. Met ieder een eigen focus en expertise, maar een gezamenlijke passie voor het digitaal transformeren van de publieke sector. We steunen daarbij op ruim drie decennia ervaring in het vakkundig begeleiden van digitale transformatietrajecten en vraagstukken bij onze opdrachtgevers. Ze leveren een bijdrage in het hart van de samenleving.

Naast de eigen adviseurs maakt M&I/Partners ook gebruik van een netwerk van associates. Dat netwerk bestaat uit meer dan 20 ervaren zelfstandige adviseurs en projectmanagers. Zij zijn zorgvuldig geselecteerd op basis van hun kennis, expertise en specialisme.

Maak kennis met de M&I’ers

Alexander van Cappellen

Principal adviseur
alexander.van.cappellen@mxi.nl
06 50 44 05 42

Anne Marie Weggelaar

Associate
annemarie@weggelaar.com
06 - 29 01 02 83
Lees mijn publicaties

Bart Ververs

Associate
bart.ververs@mxi.nl

Frank Alberse

Associate
frank.alberse@mxi.nl

Bekijk mijn cases

George Leih

Principal adviseur
george.leih@mxi.nl
06 20 24 64 25
Lees mijn publicaties

Gerard Hensels

Principal adviseur
gerard.hensels@mxi.nl
06 21 10 06 06
Bekijk mijn cases

Gert den Hertog

Associate
gert.den.hertog@mxi.nl

Ingeborg Kan

Associate
ingeborg.kan@mxi.nl

Bekijk mijn cases

Jeroen van Ginneken

Associate
jeroen.van.ginneken@mxi.nl

Joren Roelofs

Senior adviseur
joren.roelofs@mxi.nl
06 10 28 81 00
Lees mijn publicaties

Marco Zoetekouw

Partner
marco.zoetekouw@mxi.nl
030 2 270 503

Miriam de Best

Senior adviseur
miriam.de.best@mxi.nl
06 12 22 80 84
Lees mijn publicaties

Nico Bruens

Associate
nico.bruens@mxi.nl

Saco Bekius

Principal adviseur
saco.bekius@mxi.nl
06 - 25 06 84 57