Digitale strategie en transformatie

Digitale strategie en transformatie


M&I'ers zijn toegewijde, eigenzinnige en gedreven professionals. Met ieder een eigen focus en expertise, maar een gezamenlijke passie voor het digitaal transformeren van de publieke sector. We steunen daarbij op ruim drie decennia ervaring in het vakkundig begeleiden van digitale transformatietrajecten en vraagstukken bij onze opdrachtgevers. We leveren een bijdrage in het hart van de samenleving en stoppen pas wanneer het gewenste resultaat is behaald en u écht verder kan. Naast de eigen adviseurs maakt M&I/Partners ook gebruik van een netwerk van associates. Dat netwerk bestaat uit meer dan 20 ervaren zelfstandige adviseurs en projectmanagers. Zij zijn zorgvuldig geselecteerd op basis van hun kennis, expertise en specialisme.

Maak kennis met de M&I’ers





Anne Marie Weggelaar

Associate
annemarie@weggelaar.com
06 29 01 02 83

Bart Ververs

Associate
bart.ververs@mxi.nl

Frank Alberse

Associate
frank.alberse@mxi.nl

George Leih

Principal adviseur
george.leih@mxi.nl
06 20 24 64 25
Lees mijn publicaties

Gert den Hertog

Associate
gert.den.hertog@mxi.nl

Ingeborg Kan

Associate
ingeborg.kan@mxi.nl

Bekijk mijn cases

Jeroen van Ginneken

Associate
jeroen.van.ginneken@mxi.nl

Joren Roelofs

Senior adviseur
joren.roelofs@mxi.nl
06 10 28 81 00
Lees mijn publicaties

Nico Bruens

Associate
nico.bruens@mxi.nl

Patrick van Eekeren

Partner
patrick.van.eekeren@mxi.nl
030 2 270 502
Lees mijn publicaties

Rutger Leer

Principal adviseur
rutger.leer@mxi.nl
06 11 64 29 30
Lees mijn publicaties

Saco Bekius

Principal adviseur
saco.bekius@mxi.nl
06 25 06 84 57
Lees mijn publicaties

Ted Dicks

Principal adviseur
ted.dicks@mxi.nl
06 52 50 55 90
Lees mijn publicaties